HESAP NUMARALARIMIZ

Kıymetli Bağışçımız;
Dilediğiniz bağışınızı gerçekleştirirken açıklama kısmına isim-soyisim, telefon numarası ve 'bağış adı' bilgisini eklemenizi Rica Ediyoruz.
Kurban Bağışı İşleminin Sonunda ise;
Kendi Adıma veya Vekili Olduğum kişi veya kişiler Adına Yaptığım kurban bağışı ile İsar Derneği’ne kurbanımı / kurbanımızı kesmeye, kestirmeye ve kurbanla ilgili işleri yapmaya ve yaptırmaya Yazılı vekil tayin ettiğinizi açıklama kısmına belirtmenizi rica ediyoruz.

Bağışladığınız kurban kimin adına kesimi gerçekleşecekse,
Kişiye  ait ad,soyad ve telefon bilgilerini eksiksiz bir şekilde girilmesi gerekmektedir,
Ad Soyad, Telefon ve E-Posta bilgilerini eksik  doldurmanız halinde
 Kurban bağışı kesiminiz, online  veya Havale & EFT sistemindeki kayıtlı isme Kesilmektedir
Hesap ismimiz 'İsar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ' dir.
 

Kurban kesimi süresince yapacağınız bağışların fotoğraf ve video görüntüleri talep yoğunluğuna bağlı olarak işlem sırasına göre bağış yaparken açıklama kısmında yer alan gsm numaranıza gönderimi sağlanacaktır.
Anlayışınız için teşekkür ederiz. 
 
Hesap ismimiz 'İsar Derneği' dir.
 
Banka Döviz IBAN Alıcı
ALBARAKA TÜRK BANKASI TL TR86 0020 3000 0872 2115 0000 03 İsar Derneği
Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) İsar Derneği’ne (Dernek) ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Dernek ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
İSARDER © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.